.

.

Кабел за свързване QuickNet в Събирането на

Кабел за свързване QuickNet в Събирането на

Рейтинг:

BGN 580.76
Брой продукти
В магазина

Тип влакна : OM5+.Конектор тип 1 Pan MPO Женски и конектор тип 2 Pan MPO Жена.Екология : В закрити помещения.Стандарти на които се появяват : Отговаря или надвишава ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C. 3, TIA-604-5 (FOCIS-5), TIA/EIA-568-C. 1, Ro HS уступчивое за OM4 ANSI/TIA-492 AAAE, IEC 60793-2-10 Ед 6, TIA 568.3-D, ISO 11801 Ед 3, Ro HS уступчивое за OM5. Приложение : центрове за данни, които изискват бързо внедряване на инфраструктура с разширен обхват, които искат да поддържа производителността на цялата инфраструктура.OM5+, 12 - влакна за взаимно свързване, Пленум, Pan MPO Female to Pan MPO Female, Метод B, Ултра затихване - 53 метра.

Характеристики на офертата

Подобни оферти